O nas

Wieloletnie doświadczenie naszych pilarzy w pracach leśnych daje Państwu gwarancję szybkości i bezpieczeństwa.

Jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności jest pielęgnacja i utrzymywanie zieleni miejskiej, osiedlowej, przydomowej, projektowanie i zakładanie ogrodów oraz terenów zieleni. Zaufały nam już setki klientów, którzy powierzyli nam swoje ogrody oraz tereny wokół swoich domów i zakładów pracy.

Gwarantujemy również uporządkowanie terenu po wykonaniu pracy (usunięcie pni i gałęzi). Teren na którym działamy to głównie województwo śląskie, przyjmujemy również zlecenia na terenie całej Polski. Współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w architektami krajobrazu.

Wszystkie usługi prowadzimy wykorzystując własną bazę sprzętową. Dysponujemy pełnym zestawem specjalistycznego sprzętu do pielęgnacji trawników, mechanicznego cięcia żywopłotów, wycinki drzew i krzewów oraz do frezowania pni po wyciętych drzewach. Te nowoczesne urządzenia pozwalają nam szybko, sprawnie i terminowo realizować zlecenia. Posiadamy również własne środki transportu oraz zestawy narzędzi do renowacji terenów zieleni, świadczymy między innymi usługi koparko-ładowarką oraz podnośnikiem koszowym.

Duży nacisk kładziemy na estetyke wykonywanej pracy,krótko mówiąc – “nie tniemy jak leci, czy dla sztuki”(co jest dość powszechne w naszej branży – branży zieleni miejskiej). W okresie zimowym odśnieżamy tereny przy zakładach pracy oraz innych obiektach użyteczności publicznej lub dachy i posesje osób prywatnych. Udzielone nam referencje potwierdzają zarówno nasze kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, jak i najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki nim również Państwo macie gwarancję profesjonalnego i solidnego wykonania powierzonych nam prac.

zaufali nam
katowice dla odmiany
udt logo
szkola policji katowice logo
shell logo
ropol logo
nfz logo
lpr logo
blank
katowice herb
tramwaje slaskie logo
spolem logo
poczta polska logo
not logo
mpwik tychy logo
lotos logo

Wycinanie drzew Dominik Horodyński
ul. Kolejowa 58
40-406 Katowice
tel. 513 556 530
biuro@wycinaniedrzew.com.pl

Wszystkie nasze płatności są monitorowane przez Kaczmarski Inkasso. Prosimy o dokonywanie zapłaty w terminach określonych w umowie lub na fakturze sprzedaży. Jesteśmy uczestnikiem programu “Rzetelna Firma”.

rzetelna firma
kaczmarski logo