Wycinka drzew przy użyciu podnośnika

Wycinka drzew przy użyciu podnośnika koszowego - Katowice

Wycinka drzew nie zawsze jest możliwa przy zastosowaniu metod tradycyjnych, bezpośrednio z ziemi. W takich przypadkach stosowana jest wycinka przy użyciu podnośnika koszowego. Jest to rozwiązanie szczególnie uzasadnione, gdy w okolicy wycinanego drzewa znajdują się linie energetyczne czy obiekty budowlane narażone na uszkodzenie.

Czym jest podnośnik koszowy?

Podnośnik koszowy to maszyna dźwigowa, która wyróżnia się charakterystycznym koszem. Zazwyczaj jest on osadzony na podwoziu samochodowym, rzadziej natomiast jest to pojazd samobieżny. Głównym parametrem na który należy zwrócić uwagę przy wyborze podnośnika koszowego jest wysięg, który określa na jakiej wysokości będą mogły być prowadzone prace przy wycince drzew lub ich pielęgnacji.

Jakie prace można realizować przy użyciu podnośnika koszowego?

Podnośniki koszowe są wykorzystywane do wycinki drzew przede wszystkim na terenach gęsto zabudowanych. Dzięki odpowiedniej pracy na wysokości możliwe jest usunięcie całego drzewa lub tylko jego części – np. wystających gałęzi. To także doskonałe rozwiązanie dla prowadzenia prac pielęgnacyjnych, które mają na celu zapewnienie drzewom odpowiednich walorów estetycznych.

Jak wybrać firmę do wycinki drzew w Katowicach?

Dla skutecznej wycinki drzew, niemniej ważne od technicznych parametrów podnośnika są kompetencje osób, które podejmują się realizacji konkretnego zlecenia. Dlatego wybierając firmę wycinkową warto kierować się doświadczeniem oraz odpowiednią metodyką pracy. Takie podejście daje pewność, że prace zostaną przeprowadzone w sposób bezpieczny, a wycinka drzew przy użyciu podnośnika koszowego odbędzie się bez strat materialnych.

Wycinka drzew – województwo śląskie

Jeżeli poszukujesz firmy świadczącej usługi wycinki drzew przy użyciu podnośnika koszowego na obszarze województw śląskiego (np. Katowice, Chorzów, Zabrze) – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 513 556 530.

Skontaktuj się z nami

Zamów nasze usługi – zadzwoń pod numer 513 556 530 lub wyślij maila biuro@wycinaniedrzew.com.pl.

Wycinka drzew katowice
Wycinka drzew metodą alpinistyczną 17
Wycinka drzew metodą alpinistyczną katowice

Wycinanie drzew Dominik Horodyński
ul. Kolejowa 58
40-406 Katowice
tel. 513 556 530
biuro@wycinaniedrzew.com.pl

Wszystkie nasze płatności są monitorowane przez Kaczmarski Inkasso. Prosimy o dokonywanie zapłaty w terminach określonych w umowie lub na fakturze sprzedaży. Jesteśmy uczestnikiem programu “Rzetelna Firma”.

rzetelna firma
kaczmarski logo