Koszenie trawników

Koszenie trawników - Katowice

Koszenie trawników ma wymiar nie tylko estetyczny. W niektórych przypadkach wysokie trawy mogą ograniczać kierowcom widoczność i stanowić realne zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dlatego zaleca się, aby trawniki kosić regularnie, przy użyciu sprzętu o odpowiedniej efektywności. Jeżeli koszenia nie można przeprowadzić we własnym zakresie – warto zlecić taką usługę specjalistom z naszej firmy.

W jakich sytuacjach warto zlecić koszenie trawników?

Każdy właściciel ogrodu czy większego terenu zielonego, zdaje sobie sprawę, jak duży wysiłek wiąże się z jego utrzymaniem we właściwym stanie. Jeżeli chcesz, aby Twój trawnik prezentował się estetycznie bez wysiłku z Twojej strony – skorzystaj z naszej usługi koszenia trawników. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, które pozwalają nam realizować wszystkie zlecenia na najwyższym poziomie.

Kompleksowe usługi koszenia trawników

Zlecenie koszenia trawnika wyspecjalizowanej firmie pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie zyskać pewność, że usługa zostanie zrealizowana kompleksowo. Odpowiednio dobrany sprzęt to tylko jeden z naszych atutów. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie, które pozwala realizować zlecenia najszybciej jak to tylko możliwe – przy zapewnieniu odpowiedniej jakości. Po zakończeniu koszenia, teren prac zostaje uprzątnięty, dzięki czemu efekt końcowy prezentuje się bez zarzutu.

Koszenie traw – województwo śląskie

Niezależnie od tego czy mieszkasz w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu czy w innej miejscowości województwa śląskiego – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 513 556 530. Odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy wycenę, a także umówimy się na konkretny termin, w którym zrealizujemy usługę koszenia trawy. Realizujemy zlecenia także na terenach trudno dostępnych, również wtedy gdy trawa do wykoszenia jest bardzo wysoka.

Skontaktuj się z nami

Zamów nasze usługi – zadzwoń pod numer 513 556 530 lub wyślij maila biuro@wycinaniedrzew.com.pl.

003 kopia
004 kopia
009 kopia

Wycinanie drzew Dominik Horodyński
ul. Kolejowa 58
40-406 Katowice
tel. 513 556 530
biuro@wycinaniedrzew.com.pl

Wszystkie nasze płatności są monitorowane przez Kaczmarski Inkasso. Prosimy o dokonywanie zapłaty w terminach określonych w umowie lub na fakturze sprzedaży. Jesteśmy uczestnikiem programu “Rzetelna Firma”.

rzetelna firma
kaczmarski logo