O nas

Wieloletnie doświadczenie naszych pilarzy w pracach leśnych daje Państwu gwarancję szybkości i bezpieczeństwa.

Jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności jest pielęgnacja i utrzymywanie zieleni miejskiej, osiedlowej, przydomowej, projektowanie i zakładanie ogrodów oraz terenów zieleni. Zaufały nam już setki klientów, którzy powierzyli nam swoje ogrody oraz tereny wokół swoich domów i zakładów pracy.

Gwarantujemy również uporządkowanie terenu po wykonaniu pracy (usunięcie pni i gałęzi). Teren na którym działamy to głównie województwo śląskie, przyjmujemy również zlecenia na terenie całej Polski. Współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w architektami krajobrazu.

Wszystkie usługi prowadzimy wykorzystując własną bazę sprzętową. Dysponujemy pełnym zestawem specjalistycznego sprzętu do pielęgnacji trawników, mechanicznego cięcia żywopłotów, wycinki drzew i krzewów oraz do frezowania pni po wyciętych drzewach. Te nowoczesne urządzenia pozwalają nam szybko, sprawnie i terminowo realizować zlecenia. Posiadamy również własne środki transportu oraz zestawy narzędzi do renowacji terenów zieleni, świadczymy między innymi usługi koparko-ładowarką oraz podnośnikiem koszowym.

Duży nacisk kładziemy na estetyke wykonywanej pracy,krótko mówiąc – “nie tniemy jak leci, czy dla sztuki”(co jest dość powszechne w naszej branży – branży zieleni miejskiej). W okresie zimowym odśnieżamy tereny przy zakładach pracy oraz innych obiektach użyteczności publicznej lub dachy i posesje osób prywatnych. Udzielone nam referencje potwierdzają zarówno nasze kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, jak i najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki nim również Państwo macie gwarancję profesjonalnego i solidnego wykonania powierzonych nam prac.

Wycinanie drzew Dominik Horodyński
ul. Kolejowa 58
40-406 Katowice
tel. 513 556 530
biuro@wycinaniedrzew.com.pl

Wszystkie nasze płatności są monitorowane przez Kaczmarski Inkasso. Prosimy o dokonywanie zapłaty w terminach określonych w umowie lub na fakturze sprzedaży. Jesteśmy uczestnikiem programu “Rzetelna Firma”.